Hasta Teşekkür Mektupları

Kimden: Jon Wise <jon_h_wise@yahoo.com>
Tarih: 11 Ocak 2012 06:59:49 GMT+02:00
Kime: “cosar.batman@dunyagoz.com”
Konu: Thank you

Hi Dr. Batman,

I hope you are doing well as this new year begins. I wanted to thank you for the excellent medical care that you provided to me last September and October. The good news is that my eye has completely healed and my vision in the left eye has actually improved. The pupil is still slightly enlarged but hopefully should contract as time goes on. Mehves and I owe many thanks to you for your special attention and making me feel very comfortable in an emergency medical situation. My doctors here in Dallas spoke very highly of the work performed by you. We were fortunate to find you at Dunyagoz Hospital.

We wish you and your families a healthy and prosperous New Year 2012.

Kindest Regards,

Jon and Mehves Wise
Dallas, Texas USA

 

Sayın Hocam,

23 Ağustos 2013 tarihinde Babam Muzaffer Yalçın sol gözünden tarafınızca ameliyat edildi ve çok kısa sürede göz sağlığına kavuştu. İlginize sonsuz teşekkür ederim..Sağ gözünü Polatlı Can hastanesinde (haberimiz olmadan)ameliyat olmuş ve gözünü kaybetme durumunda kalmıştı..Sol gözünün sizin sayenizde sağlığına kavuşmuş olması sebebiyle dünyalar bizim oldu..

Emeğiniz ve göstermiş olduğunuz yakın ilgi sebebiyle tekrar sonsuz teşekkürlerimi sunar minnettarlığımı dile getirmek isterim.. Ülkemizin sizin gibi değerli bilim insanlarına çok ihtiyacı var… Çalışmalarınızda başarılar dilerim…

Enver Yalçın
BA.Ü. Mühendislik Fakültesi
Öğretim Üyesi

EPIRETINAL RETINAL MEMRAN TEŞHİSİ KONULAN SAĞ GÖZÜME YAPMIŞ OLDUĞU BAŞARILI AMELİYAT SONRASI GÖRME ORANIM %30 DAN %80 ÇIKTI.HER ZAMAN HER KONUDA YARDIMINI ESIRGEMEYEN GÜLERYÜZLÜ DOKTORUMUZA NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR.SAYGILARIMIZLA ..ZEKIYE ŞENDURAN20-04-2018

 

Sivas emre
Oğlumun göz ameliyatını yapan ve oğlumun gözünü kurtardı. Sivas tan saygıdeğer sevgilerimle. Mükemmel bir insan

 

se…y

Annemin sol gözü küçükken aldığı darbeden dolayı görmüyordu.sağ gözünde de retinada yırtılma ve katarakt vardı.görme oranı sadece yüzde beşti.götürmediğim doktor kalmadı .hiçbir doktor ameliyata yanaşmadı .referans üzerine çoşar hocaya götürdüm.korkarak ve yine ümitsiz.çoşar hocam-ben bu ameliyatı yaparım -dedi anneme çok güven verdi.annem 2 yıldır ışığa kavuştu.ona minnettarız.

 

me…ç

Benim Coşar hocayla 2000 yılında sol gözüme tel batması sonucu Ulucanlar hastanesinde tanisikligim oldu Elazığ’da fırat Üniversitesi nde gözümün görmeyecek şekilde zedelendigini söylediler Coşar hoca başarılı bir şekilde gözümü kurtardı ve geçirmiş olduğum kaza neticesinde 2016 ilk ayında sol gözüme top çarpması sonucu ağır bir darbe aldım ve yine Coşar hocaya ulaştım ve tekrardan yine gözüme yapmış olduğu operasyon sonucu tekrardan beni aydınlığa kavusturdugu için minnettarim bence göz denilince akla gelen ilk isim Coşar batmandir

 

ay…n

Babam geçen yıl ameliyat oldu.Coşar Hoca çok başarılı bir doktor,ameliyat sonunda babamın gözündeki delik kapandı.Şimdi çok daha iyi.Bence Başar Hoca alanında bir numara ,işini sevdiği gözlerinden ve hastalarına verdiği önemden belli.

 

fe…i

 coşar hoca gerçekten retina konusunda bir numaradır.çok sevecen bir okadarda disiplinli çalışan işini severek yapan ve en öenbmliside nice görmeyen imkansız denilen gözleri ışığa kavuşturan kişidir.

tü….

ben çoşar beyle 1998 yılında tanıştım.tanışma nedenim sol gözümde olan retina dekolmanıydı.hemen ameliyat etti.ve şu an diğer gözümden dahaiyi görmem var sol gözümde. çocuklarımıda çoşar beye muayeneye götürüyorum.çok harika bir doktor.

 

da…a

gözlerime yapmış olduğu başarılı ameliyatından dolayı coşar hocaya çok teşekkür ederim. KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM.

 

me…p

Annem her iki gözde makula deliği ve dejenerasyonu nedeni ile 5 ay önce Coşar Batman hocaya ameliyat oldu.ameliyat sonucunda delikler tamamen kapandıkatarakt temizlendi herhangi bir komplikasyon oluşmadı görme kalitesi çok çok arttı.Ayrıca çok beyefendi mükemmel bir dr. gönül rahatlığıyla kendiniz ve yakınlarınızı emanet edebilirsiniz.Meral ANTEP

 

 

Tavsiye Edilen...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


5 − = dört